SF-café mei 2025

SF-café 18/05/2025 (Foto: Ludwine Van Assche)


Agnes en Finn
Johann


Peter
Frank Roger


Graham Andrews schrijft voor het tijdschrift Infinity
Graham Andrews over het werk van Charles Eric Maine



Deze week huldigde de KULeuven de kunst- en wetenschapsroute And So, Change Comes in Waves.
Linksboven: de openingsverzen van het gedicht Het is het van Maud Vanhauwaaert over de kracht van verwondering. Linksonder: Carriers van Alicja Kwade toont het gewicht van het niet-weten. Rechts: Aartsengel IV van Berlinde De Bruyckere

Jim Walker op de Wereldconventie 2025, Glasgow
Op 30 april overleed Jim Walker. Ik ontmoette de Britse superfan voor het eerst op de Eurocon 1991 in Krakau. Daarna zag ik hem jaarlijks op de Europese wereldconventies, Europese conventies én ook de conventies in België en Nederland. De Eurocon in Rotterdam vorig jaar was de laatste keer dat we elkaar zouden spreken.
Jim was een vriendelijke, innemende persoon. Ik heb hem nooit weten ruziemaken of zelfs maar zijn stem verheffen. Hij was een wandelende encyclopedie en had een uitgebreide interesse in kunst, geschiedenis en wetenschappen. Een van zijn hobby's was het maken van amateurfilms.
Vaarwel, we zullen je missen.
Maak jouw eigen website met JouwWeb